Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00, sb 9:00-13:00

Nie od dzisiaj wiadomo, że w naszej firmie stawiamy przede wszystkim na rozwój. Rozwój ten polega nie tylko na inwestycji w istniejące już struktury w firmie, ale również na poszukiwaniu nowych, ciekawych rozwiązań oraz podejmowaniu nowych wyzwań.

Chcielibyśmy poinformować Państwa, że koncern ExxonMobil również docenił nasze wysiłki oraz potencjał i od maja b.r staliśmy się autoryzowanym dystrybutorem olejów Mobil również na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Liczymy, że otwarcie nowego oddziału na tym terenie ułatwi Państwu zaopatrzenie się w pochodzące z pewnego źródła, oryginalne środki smarne Mobil. Z naszej strony oferujemy nie tylko dobór odpowiednich produktów, ale również wsparcie techniczne ze strony naszych handlowców oraz inżyniera technicznego, a także sprawną logistykę i transport.

Zachęcamy Państwa do kontaku z naszymi przedstawicielami:>

Agata Pułkownik - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konrad Kalina - tel. +48 505 042 424

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

© Interclick